Tussenstand Speeldata Links Nieuws
Nuvoc Dames Recreantie Competitie

Speeldata - poule OK

Datum Tijd Thuis Gast Sporthal Uitslag
Di
26-sep-'23
19:30
Pegasus 1 Best 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
1-2
25-21, 24-26, 17-25
Wo
27-sep-'23
19:30
PBF Volleybal 1 Nuvo'68 1 Heideveldstraat
Heideveldstraat 4, Eindhoven
2-1
25-16, 22-25, 25-19
Do
28-sep-'23
19:30
MVC de Hangar 1 Bladel 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
25-22, 24-26, 21-25
Do
28-sep-'23
21:00
Over de datum 1 VCE/PSV 2 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
0-3
12-25, 18-25, 20-25
 
Di
03-okt-'23
19:30
VCE/PSV 2 Bladel 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
25-22, 26-24, 24-26
Di
03-okt-'23
20:30
Geldrop 1 PBF Volleybal 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
2-1
26-24, 24-26, 25-23
Wo
04-okt-'23
19:30
Nuvo'68 1 MVC de Hangar 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
3-0
25-17, 25-15, 25-21
Wo
04-okt-'23
20:15
Best 1 Over de datum 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-3
11-25, 24-26, 11-25
Wo
04-okt-'23
20:30
Bladel 1 Pegasus 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
19-25, 25-22, 21-25
 
Di
10-okt-'23
20:30
Geldrop 1 Pegasus 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
2-1
23-25, 25-19, 25-15
Wo
11-okt-'23
19:30
Nuvo'68 1 Bladel 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
25-23, 26-28, 25-17
Wo
11-okt-'23
19:30
PBF Volleybal 1 VCE/PSV 2 Heideveldstraat
Heideveldstraat 4, Eindhoven
2-1
25-21, 12-25, 25-19
Wo
11-okt-'23
20:30
Bladel 2 Over de datum 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
23-25, 16-25, 25-19
Do
12-okt-'23
19:30
MVC de Hangar 1 Best 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
2-1
25-19, 16-25, 25-21
 
Di
31-okt-'23
19:30
Pegasus 1 Bladel 2 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
1-2
25-19, 23-25, 22-25
Di
31-okt-'23
19:30
VCE/PSV 2 Geldrop 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
3-0
25-23, 25-18, 25-16
Wo
01-nov-'23
20:15
Best 1 Nuvo'68 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
15-25, 16-25, 25-20
Wo
01-nov-'23
20:30
Bladel 1 PBF Volleybal 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
2-1
25-15, 25-20, 9-25
Do
02-nov-'23
21:00
Over de datum 1 MVC de Hangar 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
3-0
27-25, 25-13, 25-16
 
Di
07-nov-'23
19:30
Pegasus 1 Over de datum 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
2-1
25-19, 22-25, 25-18
Di
07-nov-'23
19:30
VCE/PSV 2 Best 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
25-17, 18-25, 9-25
Di
07-nov-'23
20:30
Geldrop 1 Nuvo'68 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
1-2
14-25, 26-28, 25-19
Wo
08-nov-'23
19:30
PBF Volleybal 1 MVC de Hangar 1 Heideveldstraat
Heideveldstraat 4, Eindhoven
1-2
25-23, 16-25, 13-25
Wo
08-nov-'23
20:30
Bladel 2 Bladel 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
25-23, 20-25, 23-25
 
Wo
22-nov-'23
20:15
Best 1 Bladel 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
23-25, 25-15, 22-25
Wo
22-nov-'23
20:30
Nuvo'68 1 Pegasus 1 De Suytkade
Scheepsboulevard 2, Helmond
2-1
25-20, 25-20, 22-25
Do
23-nov-'23
19:30
MVC de Hangar 1 VCE/PSV 2 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
25-27, 26-24, 23-25
Do
23-nov-'23
21:00
Over de datum 1 PBF Volleybal 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
1-2
18-25, 25-14, 20-25
 
Di
28-nov-'23
19:30
VCE/PSV 2 Nuvo'68 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
12-25, 26-24, 25-23
Di
28-nov-'23
19:30
Pegasus 1 MVC de Hangar 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
3-0
25-15, 28-26, 25-13
Di
28-nov-'23
20:30
Geldrop 1 Over de datum 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
1-2
25-23, 18-25, 12-25
Wo
29-nov-'23
19:30
PBF Volleybal 1 Bladel 2 Heideveldstraat
Heideveldstraat 4, Eindhoven
 
Wo
29-nov-'23
20:30
Bladel 1 Best 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
25-27, 25-12, 20-25
 
Di
12-dec-'23
19:30
VCE/PSV 2 Bladel 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
25-16, 25-23, 9-25
Di
12-dec-'23
20:30
Geldrop 1 Best 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
0-3
20-25, 11-25, 24-26
Wo
13-dec-'23
19:30
PBF Volleybal 1 Pegasus 1 Heideveldstraat
Heideveldstraat 4, Eindhoven
2-1
28-30, 25-15, 25-10
Wo
13-dec-'23
20:30
Bladel 2 MVC de Hangar 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
0-3
10-25, 19-25, 22-25
Do
14-dec-'23
21:00
Over de datum 1 Nuvo'68 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
1-2
25-16, 15-25, 18-25
 
Di
09-jan-'24
19:30
Pegasus 1 VCE/PSV 2 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
2-1
19-25, 25-22, 25-17
Wo
10-jan-'24
20:15
Best 1 PBF Volleybal 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-1
25-18, 14-25, 25-21
Wo
10-jan-'24
20:30
Bladel 2 Nuvo'68 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
25-19, 24-26, 20-25
Do
11-jan-'24
19:30
MVC de Hangar 1 Geldrop 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
3-0
27-25, 25-15, 25-20
Do
11-jan-'24
21:00
Over de datum 1 Bladel 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
1-2
25-17, 22-25, 21-25
 
Di
16-jan-'24
19:30
VCE/PSV 2 Over de datum 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
15-25, 22-25, 25-19
Di
16-jan-'24
20:30
Geldrop 1 Bladel 2 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
1-2
23-25, 25-17, 18-25
Wo
17-jan-'24
20:15
Best 1 Pegasus 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-3
25-27, 9-25, 13-25
Wo
17-jan-'24
20:30
Nuvo'68 1 PBF Volleybal 1 De Suytkade
Scheepsboulevard 2, Helmond
1-2
22-25, 25-19, 16-25
Wo
17-jan-'24
20:30
Bladel 1 MVC de Hangar 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
2-1
16-25, 25-17, 25-22
 
Di
23-jan-'24
19:30
Pegasus 1 Bladel 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
3-0
25-18, 25-17, 25-14
Wo
24-jan-'24
19:30
PBF Volleybal 1 Geldrop 1 Heideveldstraat
Heideveldstraat 4, Eindhoven
0-3
19-25, 13-25, 22-25
Wo
24-jan-'24
20:30
Bladel 2 VCE/PSV 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-14, 25-20, 25-18
Do
25-jan-'24
19:30
MVC de Hangar 1 Nuvo'68 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
3-0
25-13, 25-7, 26-24
Do
25-jan-'24
21:00
Over de datum 1 Best 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
2-1
20-25, 25-21, 25-19
 
Di
06-feb-'24
19:30
Pegasus 1 Geldrop 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
3-0
25-17, 25-21, 25-12
Di
06-feb-'24
19:30
VCE/PSV 2 PBF Volleybal 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
07-feb-'24
20:15
Best 1 MVC de Hangar 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-1
25-17, 21-25, 25-21
Wo
07-feb-'24
20:30
Bladel 1 Nuvo'68 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-11, 25-19, 25-22
Do
08-feb-'24
21:00
Over de datum 1 Bladel 2 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
3-0
25-21, 25-15, 25-15
 
Ma
19-feb-'24
19:30
Nuvo'68 1 Best 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Di
20-feb-'24
20:30
Geldrop 1 VCE/PSV 2 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
2-1
25-17, 13-25, 25-12
Wo
21-feb-'24
19:30
PBF Volleybal 1 Bladel 1 Heideveldstraat
Heideveldstraat 4, Eindhoven
3-0
25-17, 25-18, 25-9
Wo
21-feb-'24
20:30
Bladel 2 Pegasus 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Do
22-feb-'24
19:30
MVC de Hangar 1 Over de datum 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
3-0
25-13, 25-7, 26-24
 
Wo
28-feb-'24
20:15
Best 1 VCE/PSV 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Wo
28-feb-'24
20:30
Bladel 1 Bladel 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Wo
28-feb-'24
20:30
Nuvo'68 1 Geldrop 1 De Suytkade
Scheepsboulevard 2, Helmond
 
Do
29-feb-'24
19:30
MVC de Hangar 1 PBF Volleybal 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
 
Do
29-feb-'24
21:00
Over de datum 1 Pegasus 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
 
 
Di
05-mrt-'24
19:30
VCE/PSV 2 MVC de Hangar 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Di
05-mrt-'24
19:30
Pegasus 1 Nuvo'68 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
 
Di
05-mrt-'24
20:30
Geldrop 1 Bladel 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
 
Wo
06-mrt-'24
19:30
PBF Volleybal 1 Over de datum 1 Heideveldstraat
Heideveldstraat 4, Eindhoven
 
Wo
06-mrt-'24
20:30
Bladel 2 Best 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
 
Wo
13-mrt-'24
20:30
Bladel 2 Geldrop 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
 
Wo
20-mrt-'24
20:15
Best 1 Bladel 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Wo
20-mrt-'24
20:30
Bladel 2 PBF Volleybal 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Wo
20-mrt-'24
20:30
Nuvo'68 1 VCE/PSV 2 De Suytkade
Scheepsboulevard 2, Helmond
 
Do
21-mrt-'24
19:30
MVC de Hangar 1 Pegasus 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
 
Do
21-mrt-'24
21:00
Over de datum 1 Geldrop 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
 
 
Di
26-mrt-'24
19:30
Pegasus 1 PBF Volleybal 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
 
Wo
27-mrt-'24
19:30
Nuvo'68 1 Over de datum 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Wo
27-mrt-'24
20:15
Best 1 Geldrop 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Wo
27-mrt-'24
20:30
Bladel 1 VCE/PSV 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Do
28-mrt-'24
19:30
MVC de Hangar 1 Bladel 2 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
 
 
Wo
10-apr-'24
20:30
Bladel 1 Geldrop 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
 
Di
16-apr-'24
19:30
VCE/PSV 2 Pegasus 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Di
16-apr-'24
20:30
Geldrop 1 MVC de Hangar 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
 
Wo
17-apr-'24
19:30
Nuvo'68 1 Bladel 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Wo
17-apr-'24
19:30
PBF Volleybal 1 Best 1 Heideveldstraat
Heideveldstraat 4, Eindhoven
 
Wo
17-apr-'24
20:30
Bladel 1 Over de datum 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
FullLink
© 2002-2011 deBrouwer.org & TuxPower.nl
© 2009-2023 nuvoc.nl
[5.4.2.N/ 21-nov-2023] database: 22-feb-2024
bartjvg