Tussenstand Speeldata Links Nieuws
Nuvoc Dames Recreantie Competitie

Speeldata - poule HK

Datum Tijd Thuis Gast Sporthal Uitslag
Ma
25-sep-'23
20:30
Bravo 1 Livoc 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
3-0
25-10, 25-13, 25-13
Di
26-sep-'23
19:30
VCE/PSV 1 Verrekijker 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
21-25, 25-14, 25-18
Di
26-sep-'23
20:30
Riethoven 1 Nuvoc 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
2-1
25-17, 21-25, 27-25
 
Ma
02-okt-'23
20:00
Verrekijker 1 Bravo 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
1-2
24-26, 25-17, 19-25
Wo
04-okt-'23
19:30
ODI 1 Riethoven 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
18-25, 25-21, 25-13
Wo
04-okt-'23
19:30
Nuvoc 1 VCE/PSV 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
2-1
25-22, 25-17, 23-25
Wo
04-okt-'23
19:45
Tamar 1 Bella Donnas 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
2-1
16-25, 25-22, 25-18
Do
05-okt-'23
21:00
Livoc 1 De Gouwe Ouwe 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
0-3
13-25, 9-25, 23-25
 
Di
10-okt-'23
19:30
VCE/PSV 1 Livoc 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
22-25, 25-16, 25-20
Wo
11-okt-'23
19:30
Nuvoc 1 Verrekijker 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
3-0
25-20, 25-13, 25-12
Wo
11-okt-'23
20:30
Bella Donnas 1 De Gouwe Ouwe 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
19-25, 25-9, 21-25
 
Di
24-okt-'23
20:30
Riethoven 1 Tamar 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
1-2
19-25, 25-15, 22-25
Wo
25-okt-'23
20:30
Bella Donnas 1 ODI 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
25-22, 21-25, 20-25
Do
26-okt-'23
21:00
De Gouwe Ouwe 1 Tamar 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
0-3
16-25, 19-25, 19-25
 
Ma
30-okt-'23
20:00
Verrekijker 1 Riethoven 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
1-2
21-25, 22-25, 25-23
Ma
30-okt-'23
20:30
Bravo 1 Bella Donnas 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
3-0
25-18, 25-14, 25-11
Wo
01-nov-'23
19:45
Tamar 1 ODI 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
0-3
19-25, 23-25, 17-25
Do
02-nov-'23
21:00
De Gouwe Ouwe 1 VCE/PSV 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
2-1
19-25, 25-14, 25-23
Do
02-nov-'23
21:00
Livoc 1 Nuvoc 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
0-3
16-25, 16-25, 23-25
 
Ma
06-nov-'23
20:30
Bravo 1 De Gouwe Ouwe 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
25-19, 25-27, 28-30
Di
07-nov-'23
20:30
Riethoven 1 VCE/PSV 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
2-1
25-15, 20-25, 25-13
Wo
08-nov-'23
19:45
Tamar 1 Livoc 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-17, 25-11, 25-21
Wo
08-nov-'23
21:00
ODI 1 Nuvoc 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
25-20, 19-25, 25-21
 
Di
21-nov-'23
19:30
VCE/PSV 1 Tamar 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
24-26, 26-24, 25-19
Wo
22-nov-'23
21:00
Nuvoc 1 Bravo 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
1-2
25-23, 8-25, 15-25
Do
23-nov-'23
20:45
Livoc 1 Bella Donnas 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
0-3
29-31, 16-25, 14-25
Do
23-nov-'23
21:00
De Gouwe Ouwe 1 Riethoven 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
2-1
25-18, 25-22, 25-27
 
Ma
27-nov-'23
20:30
Bravo 1 VCE/PSV 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
3-0
25-14, 25-12, 25-11
Di
28-nov-'23
20:30
Riethoven 1 Bella Donnas 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-3
20-25, 26-28, 27-29
Wo
29-nov-'23
19:45
Tamar 1 Nuvoc 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
15-25, 23-25, 25-14
 
Wo
06-dec-'23
21:00
ODI 1 Bravo 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
18-25, 16-25, 25-17
 
Wo
13-dec-'23
19:30
ODI 1 Livoc 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
25-14, 25-21, 25-10
Wo
13-dec-'23
19:30
Nuvoc 1 De Gouwe Ouwe 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
1-2
22-25, 19-25, 25-19
Wo
13-dec-'23
19:45
Tamar 1 Verrekijker 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-14, 25-9, 25-14
Wo
13-dec-'23
20:30
Bella Donnas 1 VCE/PSV 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
3-0
26-24, 25-18, 25-18
 
Ma
18-dec-'23
20:00
Verrekijker 1 Livoc 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
3-0
25-23, 25-15, 25-20
 
Ma
08-jan-'24
20:30
Bravo 1 Tamar 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
25-16, 25-18, 23-25
Di
09-jan-'24
19:30
VCE/PSV 1 ODI 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
14-25, 9-25, 20-25
Wo
10-jan-'24
20:30
Bella Donnas 1 Nuvoc 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
2-1
25-23, 25-19, 16-25
Do
11-jan-'24
20:45
Livoc 1 Riethoven 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
1-2
3-25, 25-19, 15-25
Do
11-jan-'24
21:00
De Gouwe Ouwe 1 Verrekijker 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
3-0
25-0, 25-0, 25-0
 
Ma
15-jan-'24
20:00
Verrekijker 1 VCE/PSV 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
1-2
25-23, 18-25, 19-25
Wo
17-jan-'24
19:30
Nuvoc 1 Riethoven 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
2-1
25-11, 13-25, 25-20
Wo
17-jan-'24
19:45
Tamar 1 De Gouwe Ouwe 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
2-1
18-25, 25-20, 25-15
Do
18-jan-'24
20:45
Livoc 1 Bravo 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
1-2
25-13, 13-25, 14-25
 
Ma
22-jan-'24
20:30
Bravo 1 Verrekijker 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
25-16, 20-25, 25-18
Di
23-jan-'24
19:30
VCE/PSV 1 Nuvoc 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
27-29, 24-26, 25-11
Di
23-jan-'24
20:30
Riethoven 1 ODI 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
2-1
25-16, 8-25, 25-20
Wo
24-jan-'24
20:30
Bella Donnas 1 Tamar 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
2-1
19-25, 25-16, 25-15
Do
25-jan-'24
21:00
De Gouwe Ouwe 1 Livoc 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
3-0
25-20, 25-9, 25-17
 
Wo
31-jan-'24
19:30
ODI 1 De Gouwe Ouwe 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
25-21, 25-22, 23-25
Wo
31-jan-'24
20:30
Bella Donnas 1 Verrekijker 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
2-1
25-15, 20-25, 25-20
 
Ma
05-feb-'24
20:00
Verrekijker 1 Nuvoc 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
1-2
14-25, 25-22, 24-26
Ma
05-feb-'24
20:30
Bravo 1 ODI 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
25-21, 25-19, 14-25
Wo
07-feb-'24
19:45
Tamar 1 Riethoven 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
19-25, 15-25, 25-20
Do
08-feb-'24
20:45
Livoc 1 VCE/PSV 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
1-2
23-25, 10-25, 25-17
Do
08-feb-'24
21:00
De Gouwe Ouwe 1 Bella Donnas 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
1-2
20-25, 25-20, 25-27
 
Di
20-feb-'24
19:30
VCE/PSV 1 De Gouwe Ouwe 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
23-25, 18-25, 13-25
Di
20-feb-'24
20:30
Riethoven 1 Verrekijker 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-17, 25-21, 25-23
Wo
21-feb-'24
19:30
ODI 1 Tamar 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
13-25, 15-25, 19-25
Wo
21-feb-'24
21:00
Nuvoc 1 Livoc 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
3-0
25-9, 25-13, 25-15
 
Ma
26-feb-'24
20:00
Verrekijker 1 Bella Donnas 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
2-1
19-25, 25-22, 25-14
Di
27-feb-'24
19:30
VCE/PSV 1 Riethoven 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
17-25, 20-25, 20-25
Wo
28-feb-'24
19:30
Nuvoc 1 ODI 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
2-1
25-13, 25-23, 21-25
 
Ma
04-mrt-'24
20:30
Bravo 1 Nuvoc 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
25-18, 20-25, 25-20
Di
05-mrt-'24
20:30
Riethoven 1 De Gouwe Ouwe 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-12, 25-23, 26-24
Wo
06-mrt-'24
19:30
ODI 1 Verrekijker 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
06-mrt-'24
20:30
Bella Donnas 1 Livoc 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
3-0
25-19, 25-16, 25-21
 
Ma
11-mrt-'24
20:00
Verrekijker 1 ODI 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
0-3
14-25, 20-25, 12-25
Wo
13-mrt-'24
20:30
Bella Donnas 1 Bravo 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
25-27, 20-25, 25-16
Do
14-mrt-'24
21:00
De Gouwe Ouwe 1 Bravo 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
1-2
18-25, 21-25, 25-10
 
Di
19-mrt-'24
19:30
VCE/PSV 1 Bravo 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
25-21, 18-25, 24-26
Wo
20-mrt-'24
19:30
Nuvoc 1 Tamar 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
3-0
25-14, 25-14, 25-10
Wo
20-mrt-'24
20:30
Bella Donnas 1 Riethoven 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
25-23, 22-25, 13-25
Do
21-mrt-'24
20:45
Livoc 1 Verrekijker 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
 
 
Ma
25-mrt-'24
20:00
Verrekijker 1 Tamar 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
0-3
19-25, 18-25, 20-25
Ma
25-mrt-'24
20:30
Bravo 1 Riethoven 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
25-20, 25-27, 25-10
Di
26-mrt-'24
19:30
VCE/PSV 1 Bella Donnas 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
13-25, 24-26, 22-25
Do
28-mrt-'24
20:45
Livoc 1 ODI 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
1-2
20-25, 12-25, 25-21
 
Di
02-apr-'24
20:30
Riethoven 1 Bravo 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-14, 25-20, 25-19
Do
04-apr-'24
20:45
Livoc 1 Tamar 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
0-3
17-25, 23-25, 12-25
Do
04-apr-'24
21:00
De Gouwe Ouwe 1 Nuvoc 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
2-1
25-22, 15-25, 25-9
 
Wo
10-apr-'24
19:30
ODI 1 Bella Donnas 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
19-25, 25-21, 12-25
Wo
10-apr-'24
19:45
Tamar 1 Bravo 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
2-1
19-25, 29-27, 26-24
Do
11-apr-'24
21:00
De Gouwe Ouwe 1 ODI 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
3-0
25-22, 25-18, 25-13
 
Ma
15-apr-'24
20:00
Verrekijker 1 De Gouwe Ouwe 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
1-2
25-22, 17-25, 19-25
Di
16-apr-'24
20:30
Riethoven 1 Livoc 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-20, 25-12, 25-20
Wo
17-apr-'24
21:00
ODI 1 VCE/PSV 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
25-21, 25-22, 25-16
Wo
17-apr-'24
21:00
Nuvoc 1 Bella Donnas 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
2-1
25-18, 25-11, 22-25
 
Wo
24-apr-'24
19:45
Tamar 1 VCE/PSV 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
21-25, 25-20, 20-25
FullLink
© 2002-2011 deBrouwer.org & TuxPower.nl
© 2009-2023 nuvoc.nl
[5.4.2.N/ 21-nov-2023] database: 29-apr-2024
bartjvg