Tussenstand Speeldata Links Nieuws
Nuvoc Dames Recreantie Competitie

Speeldata - poule HK

Datum Tijd Thuis Gast Sporthal Uitslag
Ma
26-sep-'22
20:30
Bravo 1 Livoc 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
3-0
25-16, 25-11, 25-20
Di
27-sep-'22
20:30
VCE/PSV 1 Pegasus 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
3-0
25-15, 25-10, 25-19
Wo
28-sep-'22
20:30
Bella Donnas 2 ODI 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
0-3
20-25, 15-25, 16-25
 
Di
04-okt-'22
21:00
Pegasus 1 Bravo 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
0-3
14-25, 17-25, 17-25
Wo
05-okt-'22
19:30
Nuvoc 1 VCE/PSV 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
3-0
25-20, 25-13, 25-23
Wo
05-okt-'22
19:45
Tamar 1 Bella Donnas 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
24-26, 15-25, 25-23
Do
06-okt-'22
20:45
Livoc 1 De Gouwe Ouwe 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
3-0
25-15, 25-21, 25-23
 
Di
11-okt-'22
20:30
VCE/PSV 1 Livoc 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
25-22, 22-25, 25-20
Di
11-okt-'22
20:45
Riethoven 1 Tamar 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-3
12-25, 24-26, 19-25
Wo
12-okt-'22
19:30
ODI 1 Bravo 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
25-20, 25-15, 25-18
Wo
12-okt-'22
21:00
Nuvoc 1 Pegasus 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
3-0
25-18, 25-9, 25-22
 
Do
20-okt-'22
21:00
De Gouwe Ouwe 1 Tamar 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
0-3
13-25, 21-25, 22-25
 
Ma
31-okt-'22
20:30
Bravo 1 Bella Donnas 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
25-21, 17-25, 24-26
Di
01-nov-'22
19:30
Pegasus 1 Riethoven 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
1-2
19-25, 25-18, 19-25
Wo
02-nov-'22
19:45
Tamar 1 ODI 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
0-3
20-25, 24-26, 27-29
Do
03-nov-'22
20:45
Livoc 1 Nuvoc 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
2-1
18-25, 26-24, 25-20
Do
03-nov-'22
21:00
De Gouwe Ouwe 1 VCE/PSV 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
3-0
25-19, 25-18, 26-24
 
Ma
07-nov-'22
20:30
Bravo 1 De Gouwe Ouwe 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
0-3
16-25, 15-25, 20-25
Di
08-nov-'22
20:45
Riethoven 1 VCE/PSV 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-3
22-25, 19-25, 18-25
Wo
09-nov-'22
19:45
Tamar 1 Livoc 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
18-25, 20-25, 25-16
Wo
09-nov-'22
20:30
Bella Donnas 2 Pegasus 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
3-0
25-20, 25-19, 25-12
Wo
09-nov-'22
21:00
ODI 1 Nuvoc 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
25-16, 25-7, 25-16
 
Di
15-nov-'22
20:45
Riethoven 1 Nuvoc 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-3
22-25, 21-25, 19-25
Wo
16-nov-'22
20:30
Bella Donnas 2 De Gouwe Ouwe 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
3-0
25-16, 25-16, 25-21
 
Di
22-nov-'22
20:30
VCE/PSV 1 Tamar 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
9-25, 18-25, 23-25
Di
22-nov-'22
21:00
Pegasus 1 ODI 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
0-3
11-25, 19-25, 19-25
Do
24-nov-'22
20:45
Livoc 1 Bella Donnas 2 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
0-3
19-25, 20-25, 10-25
Do
24-nov-'22
21:00
De Gouwe Ouwe 1 Riethoven 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
1-2
25-16, 15-25, 24-26
 
Di
29-nov-'22
19:30
Pegasus 1 Livoc 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
0-3
22-25, 17-25, 19-25
Wo
30-nov-'22
19:30
ODI 1 De Gouwe Ouwe 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
26-24, 25-4, 25-11
Wo
30-nov-'22
19:45
Tamar 1 Nuvoc 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
2-1
16-25, 25-18, 25-16
 
Wo
07-dec-'22
19:30
ODI 1 Livoc 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
25-10, 25-12, 25-15
Wo
07-dec-'22
19:45
Tamar 1 Pegasus 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-13, 25-23, 25-10
Wo
07-dec-'22
20:30
Bella Donnas 2 VCE/PSV 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
3-0
25-15, 25-22, 25-21
 
Di
13-dec-'22
20:45
Riethoven 1 Bella Donnas 2 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
1-2
25-18, 23-25, 19-25
Wo
14-dec-'22
19:30
ODI 1 Riethoven 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
25-12, 14-25, 25-15
 
Ma
09-jan-'23
20:30
Bravo 1 Tamar 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
25-22, 17-25, 19-25
Di
10-jan-'23
20:30
VCE/PSV 1 ODI 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
16-25, 17-25, 22-25
Wo
11-jan-'23
20:30
Bella Donnas 2 Nuvoc 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
0-3
21-25, 19-25, 21-25
Do
12-jan-'23
20:45
Livoc 1 Riethoven 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
2-1
25-21, 20-25, 25-19
Do
12-jan-'23
21:00
De Gouwe Ouwe 1 Pegasus 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
3-0
25-12, 25-17, 25-13
 
Wo
18-jan-'23
19:30
Nuvoc 1 Riethoven 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
3-0
25-12, 25-17, 25-22
Wo
18-jan-'23
19:45
Tamar 1 De Gouwe Ouwe 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
2-1
25-19, 24-26, 25-22
Wo
18-jan-'23
21:00
ODI 1 Bella Donnas 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
25-23, 25-9, 25-16
Do
19-jan-'23
20:45
Livoc 1 Bravo 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
0-3
13-25, 24-26, 15-25
 
Ma
23-jan-'23
20:30
Bravo 1 Pegasus 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
3-0
25-15, 25-13, 25-20
Di
24-jan-'23
20:30
VCE/PSV 1 Nuvoc 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
24-26, 19-25, 25-15
Di
24-jan-'23
20:45
Riethoven 1 ODI 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
0-3
16-25, 7-25, 10-25
Wo
25-jan-'23
20:30
Bella Donnas 2 Tamar 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
23-25, 17-25, 26-24
Do
26-jan-'23
21:00
De Gouwe Ouwe 1 Livoc 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
3-0
27-25, 25-19, 25-21
 
Di
07-feb-'23
19:30
Pegasus 1 Nuvoc 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
3-0
25-0, 25-0, 25-0
Wo
08-feb-'23
19:45
Tamar 1 Riethoven 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-15, 25-13, 25-19
Do
09-feb-'23
20:45
Livoc 1 VCE/PSV 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
1-2
19-25, 25-10, 13-25
Do
09-feb-'23
21:00
De Gouwe Ouwe 1 Bella Donnas 2 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
1-2
27-25, 22-25, 22-25
 
Ma
13-feb-'23
19:30
Nuvoc 1 Bravo 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
3-0
26-24, 25-14, 25-11
Di
14-feb-'23
20:45
Riethoven 1 Pegasus 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
2-1
22-25, 25-15, 25-19
Wo
15-feb-'23
19:30
ODI 1 Tamar 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
25-16, 25-18, 25-21
Wo
15-feb-'23
20:30
Bella Donnas 2 Bravo 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
28-26, 20-25, 18-25
Wo
15-feb-'23
21:00
Nuvoc 1 Livoc 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
2-1
6-25, 25-20, 25-9
 
Di
28-feb-'23
20:30
VCE/PSV 1 Riethoven 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
3-0
25-13, 25-18, 25-15
Di
28-feb-'23
21:00
Pegasus 1 Bella Donnas 2 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
0-3
21-25, 18-25, 10-25
Wo
01-mrt-'23
19:30
Nuvoc 1 ODI 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
1-2
13-25, 25-20, 13-25
Do
02-mrt-'23
20:45
Livoc 1 Tamar 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
1-2
25-19, 11-25, 12-25
Do
02-mrt-'23
21:00
De Gouwe Ouwe 1 Bravo 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
2-1
25-23, 25-21, 14-25
 
Ma
06-mrt-'23
20:30
Bravo 1 Nuvoc 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
0-3
12-25, 23-25, 11-25
Di
07-mrt-'23
20:45
Riethoven 1 De Gouwe Ouwe 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
1-2
25-20, 15-25, 19-25
Wo
08-mrt-'23
19:30
ODI 1 Pegasus 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
25-19, 25-16, 25-23
Wo
08-mrt-'23
20:30
Bella Donnas 2 Livoc 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
22-25, 20-25, 25-21
Wo
08-mrt-'23
21:30
Tamar 1 VCE/PSV 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-22, 25-18, 25-10
 
Di
14-mrt-'23
19:30
Pegasus 1 VCE/PSV 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
1-2
13-25, 15-25, 25-20
Di
14-mrt-'23
20:45
Riethoven 1 Bravo 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
2-1
17-25, 25-20, 25-18
 
Di
21-mrt-'23
20:30
VCE/PSV 1 Bravo 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
25-22, 19-25, 25-14
Wo
22-mrt-'23
20:30
Bella Donnas 2 Riethoven 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
2-1
20-25, 25-20, 25-22
Wo
22-mrt-'23
21:00
Nuvoc 1 Tamar 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
2-1
25-15, 25-27, 25-17
Do
23-mrt-'23
20:45
Livoc 1 Pegasus 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
3-0
25-19, 25-18, 25-15
Do
23-mrt-'23
21:00
De Gouwe Ouwe 1 ODI 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
1-2
9-25, 17-25, 25-11
 
Ma
27-mrt-'23
20:30
Bravo 1 Riethoven 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
3-0
25-23, 25-15, 27-25
Di
28-mrt-'23
19:30
Pegasus 1 Tamar 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
0-3
21-25, 8-25, 22-25
Do
30-mrt-'23
19:30
Bravo 1 VCE/PSV 1 De Belleman
Bruninckxdal 2, Valkenswaard
2-1
25-22, 25-22, 23-25
Do
30-mrt-'23
20:45
Livoc 1 ODI 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
1-2
19-25, 19-25, 25-20
Do
30-mrt-'23
21:00
De Gouwe Ouwe 1 Nuvoc 1 Sporthal 't Hout
Mahoniehoutstraat 9a, Helmond
3-0
25-0, 25-0, 25-0
 
Di
04-apr-'23
20:30
VCE/PSV 1 Bella Donnas 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
25-16, 18-25, 16-25
Wo
05-apr-'23
21:00
Nuvoc 1 De Gouwe Ouwe 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
0-3
13-25, 23-25, 20-25
 
Di
11-apr-'23
20:30
VCE/PSV 1 De Gouwe Ouwe 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
20-25, 25-22, 25-21
Do
13-apr-'23
20:30
Bravo 1 ODI 1 De Belleman
Bruninckxdal 2, Valkenswaard
0-3
13-25, 19-25, 21-25
 
Di
18-apr-'23
20:45
Riethoven 1 Livoc 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
1-2
22-25, 25-22, 25-27
Di
18-apr-'23
21:00
Pegasus 1 De Gouwe Ouwe 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
1-2
11-25, 10-25, 25-15
Wo
19-apr-'23
19:30
Nuvoc 1 Bella Donnas 2 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
1-2
28-26, 21-25, 24-26
Wo
19-apr-'23
19:45
Tamar 1 Bravo 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
23-25, 18-25, 25-19
Wo
19-apr-'23
21:00
ODI 1 VCE/PSV 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
25-27, 13-25, 25-16
FullLink
© 2002-2011 deBrouwer.org & TuxPower.nl
© 2009-2023 nuvoc.nl
[5.4.2.N/ 21-nov-2023] database: 16-mei-2023
bartjvg