Tussenstand Speeldata Links Nieuws
Nuvoc Dames Recreantie Competitie

Speeldata - poule 4B

Datum Tijd Thuis Gast Sporthal Uitslag
Ma
03-okt-'16
19:45
Pieter Brueghel 4 Best 6 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
2-1
25-22, 21-25, 25-19
Do
06-okt-'16
19:30
Bravo '99 3 Ledûb 3 De Belleman
Bruninckxdal 2, Dommelen
2-1
20-25, 25-20, 28-26
Do
06-okt-'16
20:00
Hapert 1 ODI 6 Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
3-0
25-13, 25-22, 25-8
 
Wo
12-okt-'16
19:30
VCE/PSV 8 Bravo '99 3 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
14-25, 17-25, 24-26
Wo
12-okt-'16
20:00
Hoogeloon 4 Pieter Brueghel 4 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
0-3
12-25, 21-25, 17-25
 
Di
18-okt-'16
20:30
Ledûb 3 Hoogeloon 4 De Smeltkroes
Kijkakkers 1, Maarheeze
1-2
22-25, 14-25, 25-18
Wo
19-okt-'16
19:30
VCE/PSV 8 Pieter Brueghel 4 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
20-25, 19-25, 13-25
Wo
19-okt-'16
20:00
Best 6 Hapert 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
25-16, 21-25, 13-25
Do
20-okt-'16
19:30
Bravo '99 3 ODI 6 De Belleman
Bruninckxdal 2, Dommelen
3-0
25-13, 26-24, 25-22
 
Wo
02-nov-'16
20:00
Best 6 Ledûb 3 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-3
22-25, 15-25, 14-25
 
Wo
09-nov-'16
19:30
VCE/PSV 8 Ledûb 3 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
12-25, 25-15, 25-17
 
Ma
14-nov-'16
19:45
Pieter Brueghel 4 Hapert 1 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
0-3
16-25, 16-25, 10-25
Wo
16-nov-'16
21:00
ODI 6 VCE/PSV 8 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
23-25, 25-22, 13-25
Do
17-nov-'16
20:00
Hoogeloon 4 Bravo '99 3 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
2-1
25-20, 19-25, 25-23
 
Di
22-nov-'16
20:30
Ledûb 3 Pieter Brueghel 4 De Smeltkroes
Kijkakkers 1, Maarheeze
1-2
25-13, 12-25, 11-25
Wo
23-nov-'16
20:00
Hoogeloon 4 Best 6 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
2-1
21-25, 25-10, 25-22
Do
24-nov-'16
20:30
Hapert 1 Bravo '99 3 Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
1-2
12-25, 8-25, 25-18
 
Wo
30-nov-'16
19:30
VCE/PSV 8 Hapert 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
17-25, 20-25, 20-25
 
Wo
07-dec-'16
19:30
ODI 6 Best 6 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
16-25, 11-25, 27-29
 
Di
13-dec-'16
20:30
Ledûb 3 Hapert 1 De Smeltkroes
Kijkakkers 1, Maarheeze
0-3
23-25, 22-25, 11-25
Wo
14-dec-'16
19:30
VCE/PSV 8 Best 6 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
10-25, 12-25, 14-25
 
Ma
19-dec-'16
19:45
Pieter Brueghel 4 ODI 6 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
3-0
25-12, 25-13, 25-20
Wo
21-dec-'16
20:00
Best 6 Bravo '99 3 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-1
19-25, 26-24, 25-18
Do
22-dec-'16
20:30
Hapert 1 Hoogeloon 4 Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
3-0
26-24, 25-14, 26-24
 
Wo
11-jan-'17
20:00
Hoogeloon 4 VCE/PSV 8 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
2-1
25-12, 25-9, 12-25
Wo
11-jan-'17
20:00
Best 6 Pieter Brueghel 4 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
3-0
27-25, 27-25, 25-19
 
Ma
16-jan-'17
19:45
Pieter Brueghel 4 Hoogeloon 4 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
2-1
25-18, 21-25, 25-17
Di
17-jan-'17
20:30
Ledûb 3 Bravo '99 3 De Smeltkroes
Kijkakkers 1, Maarheeze
2-1
25-21, 22-25, 25-7
Do
19-jan-'17
19:30
Bravo '99 3 VCE/PSV 8 De Belleman
Bruninckxdal 2, Dommelen
2-1
25-9, 23-25, 25-12
Do
19-jan-'17
20:30
Hapert 1 Best 6 Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
3-0
27-25, 25-17, 25-22
 
Wo
25-jan-'17
21:00
ODI 6 Ledûb 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
15-25, 12-25, 6-25
Do
26-jan-'17
19:30
Bravo '99 3 Pieter Brueghel 4 De Belleman
Bruninckxdal 2, Dommelen
0-3
19-25, 16-25, 14-25
 
Ma
30-jan-'17
19:45
Pieter Brueghel 4 VCE/PSV 8 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
2-1
25-12, 25-18, 20-25
Wo
01-feb-'17
20:00
Hoogeloon 4 Ledûb 3 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
1-2
24-26, 25-22, 19-25
 
Di
07-feb-'17
20:30
Ledûb 3 Best 6 De Smeltkroes
Kijkakkers 1, Maarheeze
2-1
25-15, 25-21, 22-25
Wo
08-feb-'17
19:30
VCE/PSV 8 ODI 6 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
25-17, 25-17, 24-26
Do
09-feb-'17
19:30
Bravo '99 3 Hoogeloon 4 De Belleman
Bruninckxdal 2, Dommelen
0-3
21-25, 23-25, 18-25
 
Wo
15-feb-'17
19:30
ODI 6 Hoogeloon 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
17-25, 10-25, 17-25
 
Di
21-feb-'17
20:30
Ledûb 3 VCE/PSV 8 De Smeltkroes
Kijkakkers 1, Maarheeze
3-0
27-25, 25-17, 25-15
Wo
22-feb-'17
20:00
Best 6 ODI 6 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
3-0
25-17, 25-19, 25-12
Do
23-feb-'17
20:30
Hapert 1 Pieter Brueghel 4 Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
2-1
25-20, 25-23, 24-26
 
Ma
06-mrt-'17
19:45
Pieter Brueghel 4 Ledûb 3 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
2-1
27-25, 19-25, 25-12
Wo
08-mrt-'17
19:30
VCE/PSV 8 Hoogeloon 4 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
20-25, 25-20, 17-25
Do
09-mrt-'17
19:30
Bravo '99 3 Hapert 1 De Belleman
Bruninckxdal 2, Dommelen
1-2
25-23, 15-25, 9-25
 
Di
14-mrt-'17
20:30
Ledûb 3 ODI 6 De Smeltkroes
Kijkakkers 1, Maarheeze
3-0
25-19, 25-16, 25-19
Wo
15-mrt-'17
20:00
Best 6 Hoogeloon 4 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
3-0
25-14, 25-12, 25-19
Do
16-mrt-'17
20:00
Hapert 1 VCE/PSV 8 Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
3-0
27-25, 25-10, 25-11
 
Wo
22-mrt-'17
21:00
ODI 6 Hapert 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
14-25, 4-25, 8-25
 
Ma
27-mrt-'17
19:45
Pieter Brueghel 4 Bravo '99 3 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
2-1
25-23, 25-27, 25-12
Wo
29-mrt-'17
20:00
Best 6 VCE/PSV 8 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-1
25-22, 25-23, 13-25
Wo
29-mrt-'17
20:00
Hoogeloon 4 ODI 6 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
2-1
25-14, 25-18, 18-25
Do
30-mrt-'17
20:00
Hapert 1 Ledûb 3 Eureka
Kerkstraat 23, Hapert
2-1
25-17, 17-25, 25-8
 
Wo
05-apr-'17
20:00
Hoogeloon 4 Hapert 1 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
0-3
13-25, 15-25, 13-25
Do
06-apr-'17
19:30
Bravo '99 3 Best 6 De Belleman
Bruninckxdal 2, Dommelen
0-3
16-25, 22-25, 18-25
 
Wo
12-apr-'17
19:30
ODI 6 Bravo '99 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
22-25, 16-25, 15-25
 
Wo
19-apr-'17
21:00
ODI 6 Pieter Brueghel 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
12-25, 15-25, 25-23
FullLink
© 2002-2011 deBrouwer.org & TuxPower.nl
© 2009-2022 nuvoc.nl
[5.3.1.N/ 25-sep-2022] database: 10-apr-2022
bartjvg