Tussenstand Speeldata Links Nieuws
Nuvoc Dames Recreantie Competitie

Speeldata - poule 4A

Datum Tijd Thuis Gast Sporthal Uitslag
Di
27-sep-'22
20:30
Ledûb 3 Bravo 4 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
3-0
25-11, 25-11, 25-18
Di
27-sep-'22
21:00
De Hangar 3 Bravo 5 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
25-23, 19-25, 15-25
Wo
28-sep-'22
19:30
VCE/PSV 8 Alcides 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
7-25, 8-25, 18-25
Wo
28-sep-'22
21:00
ODI 7 VCE/PSV 7 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
20-25, 9-25, 15-25
 
Ma
03-okt-'22
20:30
Bravo 5 Ledûb 3 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
0-3
18-25, 8-25, 16-25
Ma
03-okt-'22
20:30
Bravo 4 VCE/PSV 8 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
3-0
25-23, 25-17, 25-15
Di
04-okt-'22
20:00
Alcides 2 Nuvo'68 4 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
3-0
25-12, 25-15, 25-15
Wo
05-okt-'22
19:30
VCE/PSV 7 De Hangar 3 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
25-12, 25-12, 19-25
Wo
05-okt-'22
19:45
Tamar 5 ODI 7 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
0-3
9-25, 6-25, 4-25
 
Ma
10-okt-'22
20:30
Bravo 4 Alcides 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
9-25, 26-24, 18-25
Di
11-okt-'22
20:30
Ledûb 3 VCE/PSV 7 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
3-0
25-21, 25-11, 25-13
Di
11-okt-'22
21:00
De Hangar 3 ODI 7 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
3-0
25-20, 26-24, 25-12
Wo
12-okt-'22
19:30
VCE/PSV 8 Tamar 5 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
10-25, 17-25, 25-21
 
Ma
17-okt-'22
19:30
Nuvo'68 4 Tamar 5 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
19-25, 25-21, 25-15
 
Ma
31-okt-'22
19:30
Nuvo'68 4 De Hangar 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
25-17, 21-25, 25-16
Wo
02-nov-'22
19:30
ODI 7 VCE/PSV 8 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
15-25, 25-7, 25-15
 
Ma
07-nov-'22
19:30
Nuvo'68 4 ODI 7 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
1-2
21-25, 25-7, 10-25
Ma
07-nov-'22
20:30
Bravo 5 Bravo 4 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
26-24, 17-25, 18-25
Di
08-nov-'22
20:30
Ledûb 3 VCE/PSV 8 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
3-0
25-5, 25-11, 25-12
Di
08-nov-'22
21:00
De Hangar 3 Alcides 2 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
0-3
15-25, 11-25, 16-25
Wo
09-nov-'22
19:30
VCE/PSV 7 Tamar 5 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
3-0
25-14, 25-15, 25-13
 
Wo
16-nov-'22
19:45
Tamar 5 Bravo 4 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
2-1
25-15, 25-21, 24-26
Do
17-nov-'22
20:30
Bravo 5 Nuvo'68 4 De Pracht
Pracht 3, Waalre
2-1
23-25, 25-15, 26-24
 
Di
22-nov-'22
19:30
Alcides 2 Bravo 5 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
1-2
19-25, 23-25, 25-23
Wo
23-nov-'22
19:30
VCE/PSV 8 VCE/PSV 7 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
17-25, 12-25, 2-25
Wo
23-nov-'22
19:45
Tamar 5 De Hangar 3 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
25-27, 25-18, 22-25
Wo
23-nov-'22
21:00
ODI 7 Ledûb 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
9-25, 17-25, 16-25
 
Ma
28-nov-'22
19:30
Nuvo'68 4 VCE/PSV 8 Mgr Cuytenlaan
Mgr. Cuytenlaan 15, Nuenen
3-0
25-15, 25-15, 25-17
Ma
28-nov-'22
20:30
Bravo 5 ODI 7 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
24-26, 25-23, 25-20
Di
29-nov-'22
19:30
Alcides 2 Tamar 5 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
3-0
25-8, 25-16, 27-25
Di
29-nov-'22
20:30
Ledûb 3 De Hangar 3 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
3-0
25-5, 25-5, 25-23
Wo
30-nov-'22
19:30
VCE/PSV 7 Bravo 4 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
3-0
25-17, 25-12, 25-14
 
Di
06-dec-'22
20:30
Ledûb 3 Nuvo'68 4 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
3-0
25-9, 25-13, 25-20
Di
06-dec-'22
21:00
De Hangar 3 VCE/PSV 8 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
3-0
25-13, 25-23, 25-8
Wo
07-dec-'22
19:30
VCE/PSV 7 Alcides 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
16-25, 10-25, 17-25
 
Ma
12-dec-'22
20:30
Bravo 5 Tamar 5 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
22-25, 14-25, 25-17
Ma
12-dec-'22
20:30
Bravo 4 ODI 7 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
25-23, 23-25, 19-25
Wo
14-dec-'22
19:30
VCE/PSV 7 Bravo 5 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
20-25, 25-13, 25-21
 
Di
20-dec-'22
19:30
Alcides 2 Ledûb 3 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
0-3
17-25, 17-25, 17-25
Di
20-dec-'22
21:00
De Hangar 3 Bravo 4 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
21-25, 16-25, 26-24
 
Ma
09-jan-'23
19:30
Nuvo'68 4 VCE/PSV 7 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
0-3
10-25, 11-25, 22-25
Wo
11-jan-'23
19:30
ODI 7 Alcides 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
9-25, 21-25, 20-25
Wo
11-jan-'23
19:30
VCE/PSV 8 Bravo 5 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
16-25, 11-25, 17-25
Wo
11-jan-'23
19:45
Tamar 5 Ledûb 3 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
0-3
10-25, 12-25, 21-25
 
Ma
16-jan-'23
20:30
Bravo 4 Ledûb 3 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
0-3
14-25, 14-25, 13-25
Ma
16-jan-'23
20:30
Bravo 5 De Hangar 3 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
25-19, 25-14, 6-25
Di
17-jan-'23
19:30
Alcides 2 VCE/PSV 8 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
3-0
25-8, 25-21, 25-7
Wo
18-jan-'23
19:30
VCE/PSV 7 ODI 7 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
3-0
25-6, 25-6, 26-24
Wo
18-jan-'23
19:45
Tamar 5 Nuvo'68 4 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
22-25, 11-25, 25-16
 
Ma
23-jan-'23
19:30
Nuvo'68 4 Alcides 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
24-26, 25-14, 25-17
Di
24-jan-'23
20:30
Ledûb 3 Bravo 5 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
3-0
25-3, 25-16, 25-12
Di
24-jan-'23
21:00
De Hangar 3 VCE/PSV 7 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
0-3
18-25, 16-25, 20-25
Wo
25-jan-'23
19:30
VCE/PSV 8 Bravo 4 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
5-25, 5-25, 11-25
Wo
25-jan-'23
21:00
ODI 7 Tamar 5 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
18-25, 25-13, 13-25
 
Ma
30-jan-'23
20:30
Bravo 4 Nuvo'68 4 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
 
Ma
06-feb-'23
19:30
Nuvo'68 4 Bravo 5 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Di
07-feb-'23
19:30
Alcides 2 Bravo 4 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
 
Wo
08-feb-'23
19:30
VCE/PSV 7 Ledûb 3 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
08-feb-'23
19:30
ODI 7 De Hangar 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
08-feb-'23
19:45
Tamar 5 VCE/PSV 8 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
 
Ma
13-feb-'23
20:30
Bravo 5 VCE/PSV 7 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Ma
13-feb-'23
20:30
Bravo 4 Tamar 5 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Di
14-feb-'23
20:30
Ledûb 3 Alcides 2 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
 
Di
14-feb-'23
21:00
De Hangar 3 Nuvo'68 4 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
 
Wo
15-feb-'23
19:30
VCE/PSV 8 ODI 7 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
 
Ma
27-feb-'23
20:30
Bravo 4 Bravo 5 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Di
28-feb-'23
19:30
Alcides 2 De Hangar 3 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
 
Wo
01-mrt-'23
19:30
VCE/PSV 8 Ledûb 3 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
01-mrt-'23
19:45
Tamar 5 VCE/PSV 7 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Wo
01-mrt-'23
21:00
ODI 7 Nuvo'68 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
 
Ma
06-mrt-'23
19:30
Nuvo'68 4 Bravo 4 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Ma
06-mrt-'23
20:30
Bravo 5 Alcides 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Di
07-mrt-'23
20:30
Ledûb 3 ODI 7 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
 
Di
07-mrt-'23
21:00
De Hangar 3 Tamar 5 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
 
Wo
08-mrt-'23
19:30
VCE/PSV 7 VCE/PSV 8 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
 
Ma
20-mrt-'23
20:30
Bravo 4 VCE/PSV 7 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Di
21-mrt-'23
21:00
De Hangar 3 Ledûb 3 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
 
Wo
22-mrt-'23
19:30
ODI 7 Bravo 5 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
22-mrt-'23
19:30
VCE/PSV 8 Nuvo'68 4 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
22-mrt-'23
19:45
Tamar 5 Alcides 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
 
Ma
27-mrt-'23
19:30
Nuvo'68 4 Ledûb 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Di
28-mrt-'23
20:00
Alcides 2 VCE/PSV 7 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
 
Wo
29-mrt-'23
19:30
VCE/PSV 8 De Hangar 3 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
29-mrt-'23
19:45
Tamar 5 Bravo 5 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Wo
29-mrt-'23
21:00
ODI 7 Bravo 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
 
Ma
17-apr-'23
20:30
Bravo 5 VCE/PSV 8 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Ma
17-apr-'23
20:30
Bravo 4 De Hangar 3 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Di
18-apr-'23
20:00
Alcides 2 ODI 7 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
 
Di
18-apr-'23
20:30
Ledûb 3 Tamar 5 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
 
Wo
19-apr-'23
19:30
VCE/PSV 7 Nuvo'68 4 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
FullLink
© 2002-2011 deBrouwer.org & TuxPower.nl
© 2009-2022 nuvoc.nl
[5.3.1.N/ 25-sep-2022] database: 27-jan-2023
bartjvg