Tussenstand Speeldata Links Nieuws
Nuvoc Dames Recreantie Competitie

Speeldata - poule 3B

Datum Tijd Thuis Gast Sporthal Uitslag
Wo
20-sep-'23
21:00
ODI 7 ASC 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
18-25, 22-25, 14-25
 
Ma
25-sep-'23
20:30
Bravo 3 Primo 4 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
25-27, 16-25, 25-20
Di
26-sep-'23
20:30
Ledûb volleybal 3 VCE/PSV 7 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
2-1
15-25, 25-13, 25-21
Di
26-sep-'23
21:00
PBF Volleybal 2 Bladel 5 Tivoli
Geert Grootestraat 72, Eindhoven
0-3
22-25, 19-25, 9-25
Wo
27-sep-'23
20:30
Vessem 2 Best 4 D'n Boogerd
Servatiusstraat 6, Vessem
0-3
18-25, 21-25, 13-25
 
Wo
04-okt-'23
19:15
Bladel 5 ODI 7 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-14, 25-21, 25-23
Wo
04-okt-'23
19:30
Best 4 Bravo 3 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-1
25-17, 25-21, 18-25
Wo
04-okt-'23
19:30
VCE/PSV 7 Vessem 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
13-25, 16-25, 15-25
Do
05-okt-'23
20:30
ASC 1 Ledûb volleybal 3 De Schop
Lienderweg 66, Asten
2-1
25-18, 18-25, 25-22
 
Wo
11-okt-'23
20:30
Vessem 2 Primo 4 D'n Boogerd
Servatiusstraat 6, Vessem
2-1
25-6, 24-26, 25-22
 
Wo
25-okt-'23
19:30
VCE/PSV 7 Best 4 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
14-25, 8-25, 10-25
Wo
25-okt-'23
19:30
ODI 7 PBF Volleybal 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
23-25, 20-25, 15-25
Do
26-okt-'23
21:30
Primo 4 PBF Volleybal 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-2
13-25, 18-25, 25-23
 
Ma
30-okt-'23
20:30
Bravo 3 ODI 7 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
25-13, 23-25, 25-27
Di
31-okt-'23
21:00
PBF Volleybal 2 Vessem 2 Tivoli
Geert Grootestraat 72, Eindhoven
1-2
15-25, 25-18, 19-25
Wo
01-nov-'23
19:15
Bladel 5 ASC 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
0-3
16-25, 18-25, 20-25
Wo
01-nov-'23
19:30
Best 4 Ledûb volleybal 3 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
3-0
25-10, 25-12, 25-14
 
Ma
06-nov-'23
20:30
Bravo 3 PBF Volleybal 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
3-0
25-15, 25-11, 25-16
Di
07-nov-'23
20:30
Ledûb volleybal 3 Vessem 2 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
1-2
25-17, 18-25, 27-29
Wo
08-nov-'23
19:15
Bladel 5 Primo 4 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
25-11, 23-25, 18-25
Do
09-nov-'23
20:30
ASC 1 VCE/PSV 7 De Schop
Lienderweg 66, Asten
1-2
21-25, 25-14, 23-25
 
Wo
15-nov-'23
19:15
Bladel 5 Ledûb volleybal 3 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
21-25, 17-25, 25-22
Wo
15-nov-'23
21:00
ODI 7 Best 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
10-25, 15-25, 8-25
Do
16-nov-'23
20:00
Primo 4 VCE/PSV 7 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-0
25-20, 25-19, 25-17
Do
16-nov-'23
20:30
ASC 1 Bravo 3 De Schop
Lienderweg 66, Asten
3-0
27-25, 25-16, 25-23
 
Di
21-nov-'23
21:15
PBF Volleybal 2 Ledûb volleybal 3 Piuslaan
Piuslaan 70, Eindhoven
1-2
19-25, 25-23, 26-28
Wo
22-nov-'23
19:30
VCE/PSV 7 Bravo 3 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
14-25, 23-25, 18-25
Wo
22-nov-'23
20:30
Vessem 2 Bladel 5 D'n Boogerd
Servatiusstraat 6, Vessem
2-1
24-26, 25-17, 25-10
 
Ma
27-nov-'23
20:30
Bravo 3 Vessem 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
10-25, 15-25, 25-20
Di
28-nov-'23
20:30
Ledûb volleybal 3 ODI 7 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
3-0
25-20, 25-11, 25-13
Wo
29-nov-'23
19:15
Bladel 5 VCE/PSV 7 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
2-1
25-23, 25-21, 22-25
Wo
29-nov-'23
19:30
Best 4 Primo 4 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
3-0
25-23, 25-10, 25-10
Do
30-nov-'23
20:30
ASC 1 PBF Volleybal 2 De Schop
Lienderweg 66, Asten
3-0
25-6, 25-14, 25-22
 
Wo
06-dec-'23
19:30
ODI 7 Vessem 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
14-25, 9-25, 12-25
Do
07-dec-'23
21:30
Primo 4 ODI 7 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-2
22-25, 24-26, 25-12
 
Di
12-dec-'23
20:30
Ledûb volleybal 3 Bravo 3 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
3-0
25-23, 27-25, 25-16
Wo
13-dec-'23
19:15
Bladel 5 Best 4 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
0-3
12-25, 12-25, 14-25
Do
14-dec-'23
20:30
ASC 1 Primo 4 De Schop
Lienderweg 66, Asten
3-0
25-11, 25-17, 25-8
 
Wo
20-dec-'23
21:00
ODI 7 VCE/PSV 7 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
20-25, 22-25, 25-18
 
Ma
08-jan-'24
20:30
Bravo 3 Bladel 5 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
26-28, 25-23, 18-25
Wo
10-jan-'24
20:30
Vessem 2 ASC 1 D'n Boogerd
Servatiusstraat 6, Vessem
2-1
14-25, 25-9, 25-8
 
Wo
17-jan-'24
19:15
Bladel 5 PBF Volleybal 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-9, 25-17, 25-23
Wo
17-jan-'24
19:30
VCE/PSV 7 Ledûb volleybal 3 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
21-25, 25-22, 12-25
Wo
17-jan-'24
19:30
Best 4 Vessem 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-1
16-25, 25-20, 25-7
Do
18-jan-'24
20:30
ASC 1 ODI 7 De Schop
Lienderweg 66, Asten
2-1
25-20, 24-26, 25-18
 
Ma
22-jan-'24
20:30
Bravo 3 Best 4 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
25-23, 25-23, 18-25
Di
23-jan-'24
20:30
Ledûb volleybal 3 ASC 1 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
3-0
26-24, 25-18, 25-14
Di
23-jan-'24
21:00
PBF Volleybal 2 Primo 4 Tivoli
Geert Grootestraat 72, Eindhoven
0-3
16-25, 18-25, 18-25
Wo
24-jan-'24
20:30
Vessem 2 VCE/PSV 7 D'n Boogerd
Servatiusstraat 6, Vessem
2-1
21-25, 25-10, 25-22
 
Wo
31-jan-'24
19:30
ODI 7 Bladel 5 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
23-25, 25-21, 15-25
Do
01-feb-'24
21:30
Primo 4 Bravo 3 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-0
25-21, 25-22, 26-24
 
Ma
05-feb-'24
20:30
Bravo 3 ASC 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
25-21, 26-24, 14-25
Di
06-feb-'24
20:30
Ledûb volleybal 3 Bladel 5 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
 
Di
06-feb-'24
21:00
PBF Volleybal 2 ODI 7 Tivoli
Geert Grootestraat 72, Eindhoven
2-1
17-25, 25-5, 32-30
Wo
07-feb-'24
19:30
Best 4 VCE/PSV 7 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
3-0
25-20, 25-17, 25-12
 
Di
20-feb-'24
20:30
Ledûb volleybal 3 Best 4 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
0-3
14-25, 22-25, 11-25
Wo
21-feb-'24
19:30
VCE/PSV 7 Primo 4 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
21-feb-'24
20:30
Vessem 2 PBF Volleybal 2 D'n Boogerd
Servatiusstraat 6, Vessem
2-1
25-21, 25-17, 20-25
Do
22-feb-'24
20:30
ASC 1 Bladel 5 De Schop
Lienderweg 66, Asten
2-1
25-16, 19-25, 25-13
 
Di
27-feb-'24
21:00
PBF Volleybal 2 Bravo 3 Tivoli
Geert Grootestraat 72, Eindhoven
 
Wo
28-feb-'24
19:30
Best 4 ODI 7 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Wo
28-feb-'24
19:30
VCE/PSV 7 ASC 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
28-feb-'24
20:30
Vessem 2 Ledûb volleybal 3 D'n Boogerd
Servatiusstraat 6, Vessem
 
 
Ma
04-mrt-'24
20:30
Bravo 3 VCE/PSV 7 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Di
05-mrt-'24
20:30
Ledûb volleybal 3 PBF Volleybal 2 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
 
Wo
06-mrt-'24
19:15
Bladel 5 Vessem 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Do
07-mrt-'24
20:30
ASC 1 Best 4 De Schop
Lienderweg 66, Asten
 
 
Wo
13-mrt-'24
19:30
Best 4 ASC 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Wo
13-mrt-'24
21:00
ODI 7 Bravo 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Do
14-mrt-'24
20:00
Primo 4 Vessem 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Di
19-mrt-'24
21:00
PBF Volleybal 2 ASC 1 Tivoli
Geert Grootestraat 72, Eindhoven
 
Wo
20-mrt-'24
19:30
PBF Volleybal 2 Best 4 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Wo
20-mrt-'24
19:30
VCE/PSV 7 Bladel 5 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
20-mrt-'24
20:30
Vessem 2 Bravo 3 D'n Boogerd
Servatiusstraat 6, Vessem
 
Do
21-mrt-'24
20:00
Primo 4 Ledûb volleybal 3 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Ma
25-mrt-'24
20:30
Bravo 3 Ledûb volleybal 3 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Di
26-mrt-'24
21:00
PBF Volleybal 2 VCE/PSV 7 Tivoli
Geert Grootestraat 72, Eindhoven
 
Wo
27-mrt-'24
19:30
Best 4 Bladel 5 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Wo
27-mrt-'24
20:30
Vessem 2 ODI 7 D'n Boogerd
Servatiusstraat 6, Vessem
 
 
Wo
03-apr-'24
19:30
VCE/PSV 7 PBF Volleybal 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
03-apr-'24
19:30
ODI 7 Primo 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Do
04-apr-'24
21:30
Primo 4 Bladel 5 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Wo
10-apr-'24
21:00
ODI 7 Ledûb volleybal 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Do
11-apr-'24
20:00
Primo 4 Best 4 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Di
16-apr-'24
20:30
Ledûb volleybal 3 Primo 4 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
 
Wo
17-apr-'24
19:15
Bladel 5 Bravo 3 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Wo
17-apr-'24
19:30
Best 4 PBF Volleybal 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Wo
17-apr-'24
19:30
VCE/PSV 7 ODI 7 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Do
18-apr-'24
20:30
ASC 1 Vessem 2 De Schop
Lienderweg 66, Asten
 
 
Do
25-apr-'24
21:30
Primo 4 ASC 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
FullLink
© 2002-2011 deBrouwer.org & TuxPower.nl
© 2009-2023 nuvoc.nl
[5.4.2.N/ 21-nov-2023] database: 22-feb-2024
bartjvg