Tussenstand Speeldata Links Nieuws
Nuvoc Dames Recreantie Competitie

Speeldata - poule 3A

Datum Tijd Thuis Gast Sporthal Uitslag
Di
27-sep-'22
20:30
Ledûb 1 Nuvo'68 3 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
2-1
18-25, 25-15, 25-22
Wo
28-sep-'22
19:15
Bladel 4 ABC Volleybal 3 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
0-3
21-25, 10-25, 11-25
Wo
28-sep-'22
19:30
ODI 6 Pieter Brueghel 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
17-25, 14-25, 27-29
Wo
28-sep-'22
19:45
Tamar 4 Best 5 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-18, 25-15, 25-12
Wo
28-sep-'22
20:00
Hoogeloon 4 ASC 1 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
0-3
17-25, 14-25, 9-25
 
Ma
03-okt-'22
19:30
Pieter Brueghel 3 Hoogeloon 4 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
2-1
25-12, 25-23, 23-25
Ma
03-okt-'22
19:30
Nuvo'68 3 Tamar 4 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
1-2
25-19, 19-25, 15-25
Di
04-okt-'22
20:00
ABC Volleybal 3 ODI 6 Frits Philips
Avignonlaan 1, Eindhoven
3-0
26-24, 25-9, 25-13
Wo
05-okt-'22
20:00
Best 5 Bladel 4 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-3
20-25, 12-25, 19-25
Do
06-okt-'22
20:30
ASC 1 Ledûb 1 De Schop
Lienderweg 66, Asten
2-1
25-12, 25-14, 23-25
 
Ma
10-okt-'22
19:30
Nuvo'68 3 Best 5 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
3-0
25-12, 25-12, 25-23
Di
11-okt-'22
20:30
Ledûb 1 Pieter Brueghel 3 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
2-1
25-23, 23-25, 25-18
Wo
12-okt-'22
19:45
Tamar 4 ABC Volleybal 3 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
0-3
18-25, 9-25, 15-25
Wo
12-okt-'22
20:00
Hoogeloon 4 ODI 6 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
2-1
13-25, 25-23, 25-21
 
Ma
31-okt-'22
19:30
Pieter Brueghel 3 ASC 1 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-2
25-27, 25-12, 27-29
Di
01-nov-'22
20:00
ABC Volleybal 3 Nuvo'68 3 Frits Philips
Avignonlaan 1, Eindhoven
3-0
25-16, 25-15, 25-11
Wo
02-nov-'22
19:15
Bladel 4 Hoogeloon 4 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-15, 25-16, 25-19
Wo
02-nov-'22
20:00
Best 5 Ledûb 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-3
16-25, 16-25, 10-25
Wo
02-nov-'22
21:00
ODI 6 Tamar 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
10-25, 17-25, 14-25
 
Ma
07-nov-'22
19:30
Pieter Brueghel 3 ABC Volleybal 3 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-2
25-20, 10-25, 10-25
Di
08-nov-'22
20:30
Ledûb 1 Tamar 4 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
1-2
15-25, 25-19, 10-25
Wo
09-nov-'22
19:15
Bladel 4 ODI 6 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-13, 25-19, 25-10
Wo
09-nov-'22
20:00
Hoogeloon 4 Best 5 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
2-1
26-24, 18-25, 25-16
Do
10-nov-'22
20:30
ASC 1 Nuvo'68 3 De Schop
Lienderweg 66, Asten
2-1
20-25, 26-24, 25-23
 
Ma
21-nov-'22
21:00
Nuvo'68 3 Bladel 4 Mgr Cuytenlaan
Mgr. Cuytenlaan 15, Nuenen
3-0
25-22, 25-13, 25-22
Di
22-nov-'22
20:00
ABC Volleybal 3 Hoogeloon 4 Frits Philips
Avignonlaan 1, Eindhoven
3-0
25-18, 25-7, 25-12
Wo
23-nov-'22
19:30
ODI 6 Ledûb 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
15-25, 14-25, 25-22
Wo
23-nov-'22
19:45
Tamar 4 Pieter Brueghel 3 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-16, 25-16, 25-14
Wo
23-nov-'22
20:00
Best 5 ASC 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-1
25-13, 25-23, 23-25
 
Ma
28-nov-'22
19:30
Pieter Brueghel 3 Nuvo'68 3 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Di
29-nov-'22
20:30
Ledûb 1 Hoogeloon 4 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
3-0
25-16, 25-7, 25-21
Wo
30-nov-'22
19:15
Bladel 4 Tamar 4 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
0-3
23-25, 24-26, 24-26
Wo
30-nov-'22
20:00
Best 5 ABC Volleybal 3 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Do
01-dec-'22
20:30
ASC 1 ODI 6 De Schop
Lienderweg 66, Asten
2-1
25-21, 25-20, 17-25
 
Di
06-dec-'22
20:30
Ledûb 1 Bladel 4 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
1-2
22-25, 25-10, 22-25
Wo
07-dec-'22
20:00
Hoogeloon 4 Tamar 4 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Do
08-dec-'22
20:30
ASC 1 ABC Volleybal 3 De Schop
Lienderweg 66, Asten
 
 
Ma
12-dec-'22
19:30
Pieter Brueghel 3 Best 5 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Ma
12-dec-'22
19:30
Nuvo'68 3 ODI 6 Mgr Cuytenlaan
Mgr. Cuytenlaan 15, Nuenen
 
Do
15-dec-'22
20:30
ASC 1 Bladel 4 De Schop
Lienderweg 66, Asten
 
 
Wo
21-dec-'22
20:00
Hoogeloon 4 Pieter Brueghel 3 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
 
 
Di
10-jan-'23
20:00
ABC Volleybal 3 Ledûb 1 Frits Philips
Avignonlaan 1, Eindhoven
 
Wo
11-jan-'23
19:15
Bladel 4 Pieter Brueghel 3 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Wo
11-jan-'23
19:45
Tamar 4 ASC 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Wo
11-jan-'23
20:00
Hoogeloon 4 Nuvo'68 3 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Wo
11-jan-'23
21:00
ODI 6 Best 5 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
 
Ma
16-jan-'23
19:30
Nuvo'68 3 Ledûb 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Ma
16-jan-'23
19:30
Pieter Brueghel 3 ODI 6 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Di
17-jan-'23
20:00
ABC Volleybal 3 Bladel 4 Frits Philips
Avignonlaan 1, Eindhoven
 
Wo
18-jan-'23
20:00
Best 5 Tamar 4 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Do
19-jan-'23
20:30
ASC 1 Hoogeloon 4 De Schop
Lienderweg 66, Asten
 
 
Di
24-jan-'23
20:30
Ledûb 1 ASC 1 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
 
Wo
25-jan-'23
19:15
Bladel 4 Best 5 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Wo
25-jan-'23
19:30
ODI 6 ABC Volleybal 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
25-jan-'23
19:45
Tamar 4 Nuvo'68 3 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
 
Ma
06-feb-'23
19:30
Pieter Brueghel 3 Ledûb 1 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Di
07-feb-'23
20:00
ABC Volleybal 3 Tamar 4 Frits Philips
Avignonlaan 1, Eindhoven
 
Wo
08-feb-'23
19:15
Bladel 4 ASC 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Wo
08-feb-'23
20:00
Best 5 Nuvo'68 3 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Wo
08-feb-'23
21:00
ODI 6 Hoogeloon 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
 
Ma
13-feb-'23
19:30
Nuvo'68 3 ABC Volleybal 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Di
14-feb-'23
20:30
Ledûb 1 Best 5 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
 
Wo
15-feb-'23
19:45
Tamar 4 ODI 6 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Do
16-feb-'23
20:30
ASC 1 Pieter Brueghel 3 De Schop
Lienderweg 66, Asten
 
 
Ma
27-feb-'23
19:30
Nuvo'68 3 ASC 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Di
28-feb-'23
20:00
ABC Volleybal 3 Pieter Brueghel 3 Frits Philips
Avignonlaan 1, Eindhoven
 
Wo
01-mrt-'23
19:30
ODI 6 Bladel 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
01-mrt-'23
19:45
Tamar 4 Ledûb 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Wo
01-mrt-'23
20:00
Best 5 Hoogeloon 4 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
 
Ma
06-mrt-'23
19:30
Pieter Brueghel 3 Tamar 4 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Di
07-mrt-'23
20:30
Ledûb 1 ODI 6 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
 
Wo
08-mrt-'23
19:15
Bladel 4 Nuvo'68 3 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Wo
08-mrt-'23
20:00
Hoogeloon 4 ABC Volleybal 3 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Do
09-mrt-'23
20:30
ASC 1 Best 5 De Schop
Lienderweg 66, Asten
 
 
Ma
20-mrt-'23
19:30
Nuvo'68 3 Pieter Brueghel 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Di
21-mrt-'23
20:00
ABC Volleybal 3 Best 5 Frits Philips
Avignonlaan 1, Eindhoven
 
Wo
22-mrt-'23
19:45
Tamar 4 Bladel 4 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Wo
22-mrt-'23
20:00
Hoogeloon 4 Ledûb 1 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Wo
22-mrt-'23
21:00
ODI 6 ASC 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
 
Di
28-mrt-'23
20:00
ABC Volleybal 3 ASC 1 Frits Philips
Avignonlaan 1, Eindhoven
 
Wo
29-mrt-'23
19:15
Bladel 4 Ledûb 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Wo
29-mrt-'23
19:30
ODI 6 Nuvo'68 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
29-mrt-'23
19:45
Tamar 4 Hoogeloon 4 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Wo
29-mrt-'23
20:00
Best 5 Pieter Brueghel 3 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
 
Wo
05-apr-'23
20:00
Hoogeloon 4 Bladel 4 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
 
 
Ma
17-apr-'23
19:30
Pieter Brueghel 3 Bladel 4 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Ma
17-apr-'23
19:30
Nuvo'68 3 Hoogeloon 4 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Di
18-apr-'23
20:30
Ledûb 1 ABC Volleybal 3 De Smeltkroes Maarheeze
Kijkakkers 1, Maarheeze
 
Wo
19-apr-'23
20:00
Best 5 ODI 6 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Do
20-apr-'23
20:30
ASC 1 Tamar 4 De Schop
Lienderweg 66, Asten
 
FullLink
© 2002-2011 deBrouwer.org & TuxPower.nl
© 2009-2022 nuvoc.nl
[5.3.1.N/ 25-sep-2022] database: 7-dec-2022
bartjvg