Tussenstand Speeldata Links Nieuws
Nuvoc Dames Recreantie Competitie

Speeldata - poule 1A

Datum Tijd Thuis Gast Sporthal Uitslag
Wo
22-sep-'21
19:15
Bladel 2 Bravo 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
2-1
25-11, 25-18, 15-25
 
Ma
27-sep-'21
19:30
Pieter Brueghel 1 ODI 3 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
2-1
25-16, 25-20, 17-25
Wo
29-sep-'21
20:00
Best 2 VCE/PSV 4 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
3-0
25-21, 27-25, 25-16
Do
30-sep-'21
21:30
Primo 2 Nuvo'68 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-1
25-20, 19-25, 25-21
 
Wo
06-okt-'21
19:30
ODI 3 Primo 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
25-19, 25-17, 25-22
Wo
06-okt-'21
21:00
VCE/PSV 4 Bladel 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
12-25, 18-25, 12-25
Wo
06-okt-'21
21:30
Tamar 2 Pieter Brueghel 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
27-25, 25-18, 25-19
 
Ma
11-okt-'21
19:30
Nuvo'68 2 VCE/PSV 4 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
25-16, 13-25, 25-13
Wo
13-okt-'21
20:00
Best 2 Bravo 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
18-25, 25-27, 25-20
 
Wo
20-okt-'21
19:15
Bladel 2 Pieter Brueghel 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-19, 25-20, 25-19
 
Ma
01-nov-'21
20:30
Bravo 2 Nuvo'68 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
25-18, 25-27, 12-25
Wo
03-nov-'21
20:00
Tamar 2 ODI 3 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-13, 25-23, 26-24
Wo
03-nov-'21
21:00
VCE/PSV 4 Primo 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
13-25, 25-23, 23-25
 
Ma
08-nov-'21
19:30
Pieter Brueghel 1 VCE/PSV 4 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
2-1
25-18, 25-19, 15-25
Wo
10-nov-'21
21:00
ODI 3 Nuvo'68 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
20-25, 25-20, 25-16
Wo
10-nov-'21
21:30
Tamar 2 Bravo 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
22-25, 25-23, 23-25
Do
11-nov-'21
21:30
Primo 2 Best 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-2
25-16, 16-25, 20-25
 
Ma
15-nov-'21
19:30
Nuvo'68 2 Best 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
23-25, 25-23, 25-9
Wo
17-nov-'21
19:15
Bladel 2 Tamar 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-18, 25-18, 25-12
 
Ma
22-nov-'21
19:30
Nuvo'68 2 Bladel 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
0-3
12-25, 10-25, 17-25
Ma
22-nov-'21
20:30
Bravo 2 Pieter Brueghel 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
23-25, 25-22, 25-18
Wo
24-nov-'21
20:00
Best 2 Tamar 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
18-25, 11-25, 25-22
Wo
24-nov-'21
21:00
VCE/PSV 4 ODI 3 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
22-25, 25-23, 22-25
 
Wo
01-dec-'21
19:45
Tamar 2 Nuvo'68 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Wo
01-dec-'21
21:00
VCE/PSV 4 Bravo 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
 
Ma
06-dec-'21
19:30
Pieter Brueghel 1 Best 2 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Wo
08-dec-'21
19:30
ODI 3 Bravo 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
25-17, 23-25, 21-25
Wo
08-dec-'21
21:30
Tamar 2 VCE/PSV 4 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
 
Wo
15-dec-'21
19:15
Bladel 2 Best 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
 
Wo
12-jan-'22
20:00
Best 2 ODI 3 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Do
13-jan-'22
21:30
Primo 2 Tamar 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Ma
17-jan-'22
19:30
Nuvo'68 2 Primo 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Ma
17-jan-'22
20:30
Bravo 2 Bladel 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Wo
19-jan-'22
21:00
VCE/PSV 4 Best 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
 
Ma
24-jan-'22
19:30
Pieter Brueghel 1 Tamar 2 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Wo
26-jan-'22
20:00
Best 2 Nuvo'68 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Do
27-jan-'22
21:30
Primo 2 ODI 3 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Ma
31-jan-'22
19:30
Pieter Brueghel 1 Nuvo'68 2 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Wo
02-feb-'22
19:15
Bladel 2 VCE/PSV 4 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-6, 25-14, 25-8
 
Ma
07-feb-'22
20:30
Bravo 2 Best 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Wo
09-feb-'22
21:00
ODI 3 Bladel 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
09-feb-'22
21:00
VCE/PSV 4 Nuvo'68 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
 
Ma
14-feb-'22
19:30
Pieter Brueghel 1 Bladel 2 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-2
21-25, 20-25, 25-22
Ma
14-feb-'22
19:30
Nuvo'68 2 Bravo 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
25-23, 22-25, 25-21
Wo
16-feb-'22
19:30
ODI 3 Tamar 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
18-25, 8-25, 8-25
Do
17-feb-'22
21:30
Primo 2 VCE/PSV 4 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-1
25-11, 19-25, 25-17
 
Ma
21-feb-'22
19:30
Nuvo'68 2 ODI 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Ma
21-feb-'22
20:30
Bravo 2 Tamar 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
0-3
16-25, 25-27, 21-25
Wo
23-feb-'22
20:00
Best 2 Primo 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-1
25-14, 18-25, 25-17
Wo
23-feb-'22
21:00
VCE/PSV 4 Pieter Brueghel 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
15-25, 21-25, 8-25
 
Ma
07-mrt-'22
19:30
Pieter Brueghel 1 Bravo 2 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
3-0
25-21, 25-17, 25-21
Wo
09-mrt-'22
19:30
ODI 3 VCE/PSV 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
19-25, 25-20, 25-15
Wo
09-mrt-'22
19:45
Tamar 2 Best 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-14, 25-9, 25-23
 
Di
15-mrt-'22
20:00
Primo 2 Pieter Brueghel 1 De Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
2-1
19-25, 25-22, 25-21
Wo
16-mrt-'22
19:15
Bladel 2 ODI 3 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-23, 25-15, 25-19
 
Ma
21-mrt-'22
19:30
Pieter Brueghel 1 Primo 2 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
3-0
25-17, 25-20, 26-24
Ma
21-mrt-'22
19:30
Nuvo'68 2 Tamar 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
1-2
18-25, 25-20, 20-25
Ma
21-mrt-'22
20:30
Bravo 2 VCE/PSV 4 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
18-25, 22-25, 25-11
Wo
23-mrt-'22
20:00
Best 2 Bladel 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
15-25, 25-15, 19-25
Wo
23-mrt-'22
21:30
Tamar 2 Primo 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-13, 25-16, 25-21
 
Ma
28-mrt-'22
20:30
Bravo 2 ODI 3 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
22-25, 26-24, 25-23
Di
29-mrt-'22
20:00
Primo 2 Bladel 2 De Ekkerman
Wal 150, Veldhoven
0-3
15-25, 19-25, 18-25
Wo
30-mrt-'22
20:00
Best 2 Pieter Brueghel 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
19-25, 20-25, 25-17
Wo
30-mrt-'22
21:00
VCE/PSV 4 Tamar 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
17-25, 17-25, 14-25
 
Ma
04-apr-'22
20:30
Bravo 2 Primo 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
3-0
25-14, 25-15, 25-15
Wo
06-apr-'22
19:15
Bladel 2 Nuvo'68 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
2-1
25-17, 25-23, 23-25
Wo
06-apr-'22
19:30
ODI 3 Pieter Brueghel 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
21-25, 21-25, 26-24
 
Ma
11-apr-'22
19:30
Nuvo'68 2 Pieter Brueghel 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
1-2
19-25, 25-22, 14-25
Wo
13-apr-'22
21:00
ODI 3 Best 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
25-23, 22-25, 25-18
Wo
13-apr-'22
21:30
Tamar 2 Bladel 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
23-25, 22-25, 25-20
Do
14-apr-'22
21:30
Primo 2 Bravo 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
0-3
17-25, 18-25, 9-25
 
Wo
20-apr-'22
19:15
Bladel 2 Primo 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-12, 25-17, 25-19
FullLink
© 2002-2011 deBrouwer.org & TuxPower.nl
© 2009-2022 nuvoc.nl
[5.3.1.N/ 25-sep-2022] database: 30-mei-2022
bartjvg